کلوب مدنی !!

سایت کلوب (جامعه مجازی ایرانیان ) یکی از بهترین ایده های ملت اینترنت باز ایران است.گر چه از روی نمونه های خارجی طراحی شده اما با افزودن امکانات دیگر مانند وبلاگ و واحد پول (کروب) پیشرفت های خیره کننده ای داشته است.بعضی از افراد سر شناس  مانند آقای ابطحی و ... هم عضو این سایت هستند.من هم بطبع ۲ سالی میشه که مقیم این جامعه شدم.انجا هم وبلاگ نویسی کردم .

سال گذشته یه مطلب در باره وقایع همان زمان با قلم طنز نوشتم که سفر های احمدی نژاد به آمریکا را هم شامل میشد.اینک بعد از یکسال مثل اینکه مدیران سایت کلوب به نوشته من برخورد کرده باشند با خواندن آن تصمیم به ارایه قوانین جدید جامعه مدنی این جامعه مجازی گرفتند. در نتیجه اجازه ورود بنده را بدون هیچ دلیلی به مدت ۳ روز ممنوع کردند.

من می خواهم بدانم آیا در این یک سال بواسطه آن مطلب ضرری به جامعه وارد شد؟ آیا کسی بعد از خواندن مطلب دچار اختلالات فکری شده است؟ البته امیدوارم علت ورود ممنوع بودن من چیز دیگری باشد. هر چند که باز دلیل دیگری نمیبینم.دیگر آن روحیه جنگ طلبانه سابق را ندارم.اگر نه اینجا پر بود از شرح حال دولت کنونی. هر چند که امید زیادی به مجلس هشتم دارم و انشاالله...

/ 3 نظر / 14 بازدید
صبا

سلام ممنون که به من سرزدين. به علت علاقه ی شديدی که به عددا۳دارم هر۱۳روزيک بارآپ می کنم.

SME

سلام. ميتونی يه دعوت نامه از کلوپ برام بفرستی؟ ممنون

طيبه

ولی من از کلوب خيلی بدم می ياد