عبور از راست ممنوع !

مجلس هشتم انقلاب تا حدود ۲ ماه دیگر کار خود را آغاز خواهد کرد.هر آنچه که مجلس هفتم کاملآ در خدمت دولت بود؛ مجلس هشتم هرگز اینگونه نخواهد بود.هر چند که اکثریت آن از جناح دولت باشد.اگر قبل از انتخابات و در جریان رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخاباتی؛فیلتر دوگانه ی شورای نگهبان به کار از پیش تعیین شده خود نمی رسید چه بسا که می توانستیم پیش بینی کنیم که رئیس جمهور برای ادامه کار خود هم باید از استیضاح خود دفاع می کرد. شورای نگهبان طبق قانون عمل کرد منتهی قانونی که پر از ابهام است و بر طبق آن می توان حتی رهبر را هم خلع مسئولیت کرد.
تا وقتی که این شورای به ظاهر نگهبان توسط گروهی اقدام به قضاوت درباره صلاحیت افراد به صورت کاملأ جناحی و یک طرفه می کند ؛ ایرانیان هرگز نمی توانند یک انتخابات آزاد را تجربه کنند. قضاوت بوسیله قانونی که یکی از بند های ان معتقد بودن به ولایت فقیه است چگونه انجام می گیرد که نوه امام و ولایت فقیه را رد صلاحیت می کنند ؟ آیا این خود پشت کردن به ولایت فقیه نیست ؟ چرا شخصی مانند بهزاد نبوی طی ۲۰ سال از کابوس شورای نگهبان رهایی پیدا نمی کند؟ در حالی که در زمان حیات امام وزیر می شود ؟
چگونه است در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ مرحوم زواره ای که خود عضو این شورا بود است ابتدا نامه رئیس شورا را مبتنی بر ردصلاحیت و سپس نامه عزرائیل را مبتنی بر رد حیات !! جلوی خود می بیند ؟ چگونه میتوان سخن از برگزاری انتخابات پر شور ؛ پر حماسه و دشمن هلاک کن زد در حالی که مردم با قرار گرفتن در عمل انجام شده قید شرکت در سرنوشت خویش را میزنند.
 آقای جنتی کافی است ! اگر شما و دوستان شما با خواب و ارتباط با دنیای دیگر پی به صلاحیت افراد می برید. من هم با خوابی که دیده ام پی به صلاحیت شما برده ام. مگر خواب شما با خواب من پیش خدا تفاوتی دارد؟ اصلا اینها همه یه کنار. من اگر بخواهم به سایت نمایندگی برسم با کدام فیلتر شکن می توانم از شما عبور کنم ؟ !

/ 2 نظر / 17 بازدید
آیت لله جنتی

عزیزم خودت که می دونی کاری کردم که همه فیلتر شکنها فیلتر شدن[شیطان] ورحمت الله

پريسا

فرشاد دلسوزم سلام کی گفته تو قوی نیستی نوشته هات که این معنی رو نمیده. تازه منم قوی نبودم جبر زمان اینطورم کرد . ما تو دوران سختی بزرگ شدیم .وقتی جنگ بود من تو اهواز درس می خوندم تو اتوبوس همش با سربازا انگار رفتیم جنگ بعدم طرح تو همدان شبکاری زایشگاه که از جنگ بدتر بود بعدم دوباره ساری ادامه تحصیل اخر سرم شوهر و بچه که دیدی چه مشکلاتی حالا بعد این همه بدو بدو باید بری 400-500000 تومن بدی اجاره مطب که 300-400000 تومان در بیاره خوب معلومه فولاد اب دیده میشی .تازه الان تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتم برم سر یه کار جدید توی شرکت .خنده داره ولی زندگی باید بگذره ومن باید باهاش بجنگم این درسیه که من یاد گرفتم وخوبم یاد گرفتم .اما جوونای الان مشکلات فکری دارن ترس از اینده به اونام باید حق داد.