بیت المقاوم !

غزه‌‌؛ میدان ژاله ای است به وسعت فلسطین.اسرائیل( دولتمردان صهیونیسم ) دستگاهی است به وسعت ساواک.امروز فردای آن جمعه سیاه است.
یورش دوباره جنایتکاران به غزه تکرار تاریخ است.اگر تمام دنیا هم در صلح باشد لکه ای سیاه کافی است تا چرخه ستمکار و ستمدیده به حیات خود ادامه دهد و بهانه آن محل دائمی و سرآغاز همه ادیان بیت المقدس است.از میان تمام کشور های دنیا؛ایران تنها کشوری بوده که به وقت و بی وقت از فلسطین حمایت کرده است.اگر انقلاب ایران رخ نمیداد مردم فلسطین چگونه و به چه امیدی و با چه الگویی مقاومت خود را ادامه میدادند ؟این نکته بسیار اهمیت دارد.دلداری مردم ایران یک نیروی غیر قابل انکار است.

تلخ بودن این حوادث نه فقط در از دست دادن حیثیت و سرزمین مردم فلسطین است بلکه در نابرابر بودن این جنگ است. آخر کودک خفته در گهواره را چه به جنگ ؟این یورش تکراری دوباره از تب و تاب خواهد افتاد و آنچه که واضح است؛ شکستی دیگر برای صهیونیسم خواهد بود. من ایمان دارم که خود صهیونیسم ها؛ قبل از هر یورش به اشتباه بودن و شکست خوردن در آن اعتقاد دارند. اما چرا دوباره تاریخ را تکرار میکنند ؟و اینجاست که خیمه شب بازی سیاست ماهیت خود را نمایان میکند. سیاست تا بوده همین بوده. یک طرف سیاه و یک طرف سفید. درست مثل شطرنج. خوب بودن یا نبودن مهم نیست؛ مهم بودن است.فلسطین از ابتدا بوده اما اسرائیل هرگز.

حال کدامیک میتوانند به بودن خود ادامه دهند. آنکه دارای ریشه است یا آنکه بدنبال ریشه ؟ کار کدامیک سخت تر است ؟

فلسطین؛ انتظار است !

/ 6 نظر / 18 بازدید
دوشیزه مترسک

این وبلاگ فوق العاده ست! رفت روی پیوندهای من. ممنونم از اینکه با من تصادف کردید. آمدم خسارت بگیرم. پشه کش اختراع شده. چیزیست شبیه یک راکت بدمینتون که باتری دارد و وقتی شما با آن پشه ها را جستجو می کنید پشه ها به راکت می چسبند و گویی که جزغاله می شوند.[نیشخند] من تازه خریدم. بهنود که کلا فوق العاده س!

یه آشنا

سلام فعلا که هر 2تا شون دارن به بدبختی به بودن خودشون ادامه میدن خدا کنه حق به حق دار برسه[گل]

یه آشنا

سلام یه سوال... شما واقعا به این جمله که نوشتین:(من ایمان دارم که خود صهیونیسم ها؛ قبل از هر یورش به اشتباه بودن و شکست خوردن در آن اعتقاد دارند. )ایمان دارین؟؟؟ یا...؟[سوال]

فرشاد شجاع حیدری

دوست عزیز (‌ یه آشنا )‌ شما را به یاد آوردم !! بله به این گفته خودم ایمان دارم.حتی همین امروز به طور رسمی اعلام کردند که " سیطره بر حماس غیر ممکن است " . این گفته من هم گفته خود انهاست. دقیقا بعد از جنگ 33 روزه با لبنان یکی از مسئولین بلند پایه ( سمتش یادم نیست )خود این حرف را زد.

یک طلبه

سلام! به وبلاگ من خوش اومدید[گل]آمااااا....من چی رو باید نقد کنم یا اصلا چرا باید تبلیغ حوزه رو بکنم! یا مگه این نوشته هام یه نوع تعریف از فضای حو.زه نیست, خب هرکسی خواست می تونه با این نوع تعریفات جذب بشه یا زده بشه اما یه قسمتی از واقعیت حوزه همینه که من گفتم! در ضمن کار من تعریف یه سری ماجراست که هم برای خودم خاطره بمون- دفترچه یادداشت!- هم ملت حالش رو ببرند.[شوخی] در ضمن فموده بودید توقع بیشتری دارید مگه من رو می شناسید که توقع بیشتری داشتید که اگه من رو بشناسید اصولا توقع بیش از این نخواهید داشت[نیشخند]اگر هم منظورتو.ن توقع بیشتر از طلبه هاست بازهم فکر کنم کمی راه رو اشتباه رفتید[نیشخند] خلاصه خوشحال شدم که با وبلاگتون آشنا شدم . قبلا ندیده بودم وبتون رو[لبخند] موفق باشید و شاد[گل] یاعلی

سلام ما وبلاگی را ترتیب داده ایم که قرار است نقش وبلاگ مادر را ایفا کند و موضوعش غزه است از همه ی وب هایی که چنین موضوعی دارند دعوت می کنیم که به این وب و در واقع به این زنجیره ملحق شوند . برای الحاق ID:SOGEZEYTUN@YAHOO.COM به ما اسمی که میخواهید لینکتان داشته باشد بعلاوه ی آدرس وبلاگتان را به ارسال کنید . در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس میل بفرستید. شرکت شما را در این انتفاضه ی وبلاگی تبریک می گوییم . با تشکر " یا حق"